20/03/2020

Türkün Holding Sosyal Sorumluluk Topluluğu'ndan Okullara Tül ve Perde Desteği

Türkün Holding Sosyal Sorumluluk topluğu, ülke genelinde tül ve perdeye ihtiyacı olan okulları belirleyip ihtiyaçları doğrultusunda yardımlar gerçekleştiriyor.

Türkün Holding, “Daha iyi bir gelecek, daha iyi bir eğitim” mottosu altında eğitim ve öğretime katkı yapmaya devam ediyor.

Tüm çocukların kendini daha iyi ve güvenli bir ortamda hissetmeye ihtiyacı olduğunu düşünen Türkün Holding ekibi, toplumumuzun eğitimi ve ülkemizin gelişimi için çocuklara gönülden destek olmanın öneminin bilincindedir.

Bu amaçla yeni tül ve perde kumaşları ile okulları donatıyor, çocuklar için yeni ve daha ferah alanlar yaratıyor.

Sosyal sorumluluk kapsamında rol model olmak gurur verici.

Sosyal sorumluluk projelerinde her zaman daha aktif yer almayı amaçlayan Türkün Holding Sosyal Sorumluluk Topluluğu’nun ilk önceliği; çocukların iyi bir eğitim alması için gerekli koşulların sağlanmasıdır.

İhtiyaç sahibi daha fazla okula ulaşmak isteyen Türkün Holding kurucusu ve İcra Kurulu Başkanı Erol Türkün, “Eğitim hayatında çocuklara katkı sağlayabileceğimiz projelerde yer almak bizim için onur ve mutluluk verici. Umarız ki, böyle projelerimizin sayısını gün geçtikçe artırıp el ele vererek çocuklarımızın geleceği için güzel bir dünya inşa edeceğiz.” sözleriyle Türkün Holding’in bu alandaki sosyal sorumluluk projelerine verdiği önem üzerinde durmuştur.

Geri Dön